Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

AMJ nieruchomości

ul. Dolnobrzeska 77 Wrocław

Mapa

533 650...

533 650 355

Chcesz sprzedać nieruchomość?

10

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia AMJ nieruchomości

Filtruj

1 699 000 zł22 760 m² 74,65 zł/m²

Mariusz Kuśmierz

Mariusz Kuśmierz

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:22 760 m²

Polecam na sprzedaż nieruchomość położoną w Drogomiłowicach, gmina Udanin, ok. 2 km od zjazdu na autostradę A4 w Budziszowie. Nieruchomość...

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Owsianka,dolnośląskie

350 000 zł1 308 m² 267,58 zł/m²

Anna Kuśmierz

Anna Kuśmierz

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1308 mkw. w miejscowości Bąki koło Kobierzyc. Przeznaczenie wg mpzp 2mn - zabudowa mieszkaniowa...

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł1 000 m² 280 zł/m²

Anna Kuśmierz

Anna Kuśmierz

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż trzy działki położone w Brzezinie - tylko 7 km od Wrocław-Leśnica. Istnieje możliwość zakupu jednej działki lub całości....

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł11 500 m² 100 zł/m²

Anna Kuśmierz

Anna Kuśmierz

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 1,15 ha , położona w miejscowości Zakrzyce (gmina Miękinia), pomiędzy miejscowościami Gałów...

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł998 m² 185,37 zł/m²

Mariusz Kuśmierz

Mariusz Kuśmierz

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 998 m , położona w spokojnej i bardzo dobrze skomunikowanej części Kunic ,...

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł121,50 m² 20 164,61 zł/m²

Anna Kuśmierz

Anna Kuśmierz

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Oferujemy na sprzedaż urokliwy dom o powierzchni 121,50 mkw. położony na przestronnej 26 arowej działce. Nieruchomość zachwyca zadbanym ogrodem....

Szczegóły ogłoszenia

Hala Chojnów

Chojnów,dolnośląskie

4 600 zł225 m² 20,44 zł/m²

Mariusz Kuśmierz

Mariusz Kuśmierz

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowa o powierzchni użytkowej 225 m , zlokalizowana na ogrodzonym i utwardzonym terenie, z bardzo dobrym dojazdem...

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł314,62 m² 1 875,28 zł/m²

Mariusz Kuśmierz

Mariusz Kuśmierz

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 458 m²

Na sprzedaż wilia z roku 1898 - typ bryły niemieckiej z widocznymi detalami architektonicznymi o pow. użytkowej 314,62 mkw. (parter +...

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł64,80 m² 11 404,32 zł/m²

Anna Kuśmierz

Anna Kuśmierz

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 64,80 m , położone na 3 piętrze w spokojnej i dobrze...

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł35,34 m² 12 591,96 zł/m²

Mariusz Kuśmierz

Mariusz Kuśmierz

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Oferuję na sprzedaż ciche, przytulne mieszkanie w kamienicy, położone w samym sercu Wrocławia, przy ul. Rejtana, zaledwie 4 minuty pieszo od...

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł1 200 m² 575 zł/m²

Anna Kuśmierz

Anna Kuśmierz

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w bezpośrednim sąsiedztwie lasów o pow. 1200 mkw. Wrocław- leśnica Działka objęta jest planem zagospodarowania...

Szczegóły ogłoszenia

68 000 zł907 m² 74,97 zł/m²

Mariusz Kuśmierz

Mariusz Kuśmierz

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana w Mojęcicach - 907 m Szczegóły działki: powierzchnia: 907 m media: woda, prąd (w drodze) dojazd: droga...

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł800 m² 300 zł/m²

Anna Kuśmierz

Anna Kuśmierz

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 800 m , położona w urokliwej i cichej miejscowości Gałów, zaledwie ok. 1 km od...

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 365 m² 84,25 zł/m²

Mariusz Kuśmierz

Mariusz Kuśmierz

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Luboradów (gmina Krośnice). Najważniejsze informacje:...

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł900 m² 238,89 zł/m²

Mariusz Kuśmierz

Mariusz Kuśmierz

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 900 m , położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Wróblowice w gminie Miękinia...

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrodzona

Malczyce,dolnośląskie

315 000 zł416 m² 757,21 zł/m²

Mariusz Kuśmierz

Mariusz Kuśmierz

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Nieruchomość położona jest w północnej części miejscowości Malczyce, w powiecie średzkim. Działka o pow. 12 arów ( wieczyste...

Szczegóły ogłoszenia

Zamknij